• Kto je ďalší?

• Kino Tatran v Poprade navštívili žiaci 7.,8.a 9.ročníka vo štvrtok 24.10.2019 a pozreli si tam nový slovenský film "Kto je ďalší?". Film je nakrútený podľa skutočných príbehov z viacerých krajín sveta. Zobrazuje osudy mladých ľudí, ktorých internet priviedol až na hranicu života a smrti. Tento vzdelávací film je vyrozprávaný jazykom mladej generácie. Spolu s pozitívami, ktoré internet mládeži prináša, je vo filme poukázané aj na následky kyberšikanovania. Posolstvom filmu bolo zanechanie odkazu, čoho sa v budúcnosti vyvarovať.

• Deň zdravej výživy

• Ovocie je dobrá vec,vie to každý vzdelanec.lepšia ako čokoládka,od mamky je hruška sladká.

Od otecka jabĺčko,s chuťou schrúmem ľahúčko.Od babičky strapec hrozna,každý z nás to dobre pozná.

Od dedka zjem broskyňu,v každú dennú hodinu.Zdravý budem plný sily,skúste to tiež moji milí!

• Deň starých rodičov

• Milá babka dedko tešíme sa na Vás ❤️

Poviem Vám to celkom skrátka: babička je kamarátka. Taký koláč - makovník neupečie veru nik. A môj dedko? Nemá chyby! Naučil ma chytať ryby, zatĺcť kliniec, kopať futbal - môjho dedka by som nedal!

• Cvičenie v prírode

• Žiaci prvého stupňa sa na začiatku školského roka zúčastnili cvičenia v prírode na Burichu. Pozorovali krásu tatranskej prírody, zopakovali si svetové strany pomocou slnka a spoznávali štíty Vysokých Tatier. Deň bol plný slnka, radosti a športových hier .